Miky

Datum ztráty 25.01.2015
Místo ztráty Bolehošť, Bolehošť
Telefon 776664129
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Miky
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plemeno Trpasličí pinč
Věk 14 Let
Barva Hnědý s tmavím žíháním
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, včera (25.1.2015 kolem 15 hodiny) se ztratil 14 letý žíhaný pinč slyšící na jméno Miky. Má šedý zákal na levém oku a na krku zelený odblešovací obojek, jinak klasický obojek nemá na sobě. Nemá čip, ani nemá tetování. Váží cca do 10ti Kg. Povahově je bázlivý, ale hodný. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty bohužel nezná. Utekl ze zahrady. Stále je aktivní, má rád pohyb. Vodu rád nemá. V jídle je trochu vybíravý. Mimo zraku zdravotní stav dobrý. Jízdu autem nemá rád. Otužilý není skoro vůbec. Je zvyklý pouze na pobyt v bytě... Nálezce samozřejmě odměním. Kdo jej našel, případně odvezl do útulku, prosím o kontakt na josef.poznik@seznam.cz nebo na telefon 776664129.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Miky

Přihlášení: