Miky

Datum ztráty 11.12.2014
Místo ztráty Borovecké rybníky, Borovecká rybníky
Telefon 608262086
Odměna ANO
Jméno Miky
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Bežový zlatavy
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Miky je 1 rok starý pejsek, kříženec. Je béžovo zlatavý, hřbet má mírně načernalý, ocásek taky. Má bílou náprsenku. Váží cca 15 kg. U přirození má jizvu. Ztratil se při procházce dne 11.12.14 v okolí oblasti Borovecké rybníky. Okolí ztráty nezná. Měl na sobě šedý obojek proti blechám. Čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný není. Není agresivní, je velmi přátelský, jde za každým. Ostatní pejsky snáší dobře. Velice se bojí vody! Je zvyklý jezdit autem !! Fyzicky je aktivní. Pokud ho někdo uvidíte kontaktujte mě na tel. 608262086. Odmena jistá. Děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Miky

Přihlášení: