Miky

Datum ztráty 06.03.2015
Místo ztráty Česká Skalice, Klicperova 70
Telefon 604312480
Jméno Miky
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Kříženec
Věk 1-2 Roky cca
Barva šedo-bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Někdy plachý, dlouhosrstý můj miláček, nechával se pohladit, nechodil od baráku na jídlo a seděl na okně. Povahově je opatrný, ale hodný. Na pamlsek by se nalákat nechal. Čip, ani tetování nemá. Váží cca 2 Kg. Nevrátil se z pravidelné vycházky. Je hubenější, má delší ocas a větší hlavu. Na své jméno slyší a reaguje. Žádný obojek na sobě nemá. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místa ztráty bohužel nezná. Je aktivní, ale rád i svůj klid. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízda autem se mu moc nelíbí. Je zvyklý jak na pobyt venku, tak i doma. Otužilý je, zimu bude zvládat velice dobře... Telefon 604312480

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Miky

Přihlášení: