Miky

Datum ztráty 28.08.2018
Místo ztráty brno, Výstavní 10
Telefon 733155885
Jméno Miky
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 8 měsíců
Barva rezavo-bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Miky je 8 měsíců starý kocour. Na jméno moc neslyší. Váží cca 3,5 kg. Je kastrovaný. Je to kocourek našich sousedů, vypadl jim z okna a to opakovaně. Poprvé měl velké štěstí, že se pravděpodobně zbrzdil při pádu o strom, který roste před okny. Další štěstí ho provázelo, když musel překonat ulici Hlinky, aby se dostal do zahrad nad pivovarem. Tam jsem ho později objevila a vrátila majitelům. Hned druhý den po vrácení Mikyho se situace údajně opakovala s tím, že tentokrát do zahrad cestu zatím nenašel, tak se obávám, jestli ho štěstí neopustilo nebo ho někdo nenašel a nevzal domů.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Miky

Přihlášení: