Mikulášek

Datum ztráty 30.06.2015
Místo ztráty Nový Oldřichov, Mistrovice
Telefon 728193712
Odměna 20.000,- Kč
Jméno Mikulášek
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Bengálská kočka 
Věk 1 rok
Barva Hnědá s kresbou (rozet)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Miky je 1 rok starý kocourek plemene Bengálská kočka. Slyší na jména Miky a Mikulášek. Má hnědou srst s výraznou kresbou. Váží 6 kg. Na krku má černý látkový obojek s telefonním číslem. Obojek má bezpečnosti pojistku, takže je možné, že kocour už na sobě obojek nemá. Není kastrovaný. Má zvláštné znamení, o kterém ví jen majitelé a snadno tak kocoura identifikují. Ztratil se a nebo byl odcizen 30.6. okolo 10.hodiny ze zahrady. Nikdy dříve neutekl, chodil ven jen s majiteli. Zná pouze blízké okolí. K cizím lidem bude ostražitý, není moc mazlivý. Na pamlsek by se asi nechal nalákat, pokud bude mít hlad. Vody se nebojí, na jízdu autem je zvyklý. Je zvyklý na pobyt především doma, ale chodí i ven. Je hodně aktivní. Telefon 728193712.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikulášek

Přihlášení: