Miki

Datum ztráty 25.02.2017
Místo ztráty , Racková
Telefon 773017111
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Miki
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Miki je 2 roky starý dlouhosrstý kříženec teriéra. Na své jméno slyší. Má červený postroj se známkou z veteriny. Je i čipovaný (čip bohužel zatím neregistrován). Je kastrovaný a váží cca 20 kg. Psík zvykol utiecť víckrát, honí srnky, zajíce, kočky. Je hyperaktívny a ťažko zvládateľný pri úteku. Priatel bol venčit oboch našich psíkov, mame ešte borderkoliu,psa Parisa. Paris bol na vodítku a Miki bol priatelom pustený na voľno. Miki zavetril srny a rozbehol sa za nimi. Odvtedy je nezvestný. Každý deň chodíme na miesto odkial utiekol - polia a luky nad obcou Rácková, strávim tam aj niekolko hodín a nič. Nieje nikde.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Miki

Přihlášení: