Miki

Datum ztráty 25.04.2015
Místo ztráty Trutnov, Zákoutí 562
Telefon 608551803
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Miki
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Kříženec
Věk 10 měsíců
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Miki je 10 měsíců starý kocourek. Slyší na jméno Miki nebo Mikeš. Má černou srst s bílými chloupky, které jsou nejvíce viditelné pod krkem, na břiše a vzdu nad tlapkami. Váží cca 7-8kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Má hodně dlouhé tělo. Ztratil se o víkendu 25.4.2015 v okolí Trutnova-Poříčí, kdy se nevrátil z pravidelné procházky. Nikdy dříve neutekl. Je přítulný, na pamlsek by se asi nechal nalákat. Majitelé mají ještě další kočku a psa, se kterými vychází v pohodě, ale ostatní psy moc nemusí. Vda mu nevadí, autem není zvyklý jezdit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Miki

Přihlášení: