MIKI

Datum ztráty 30.09.2014
Místo ztráty Tmaň, Budovatelů 110
Telefon 776639066
Odměna ANO
Jméno MIKI
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Maltézský psík
Věk 3 roky
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Miki je 3 roky starý pejsek, plemeno Maltézský psík, samec. Je bílé barvy, momentálně není ostříhaný. Ztratil se 30.09.2014 v obci Tmaň, Budovatelů 110 okres Beroun. Váží do 5 kg. Je čipovaný č.203098100308927. Ztratil se 30.9., když utekl ze zahrady za paničkou, která šla nakoupit. Není to jeho místo bydliště, takže okolí nezná. Nikdy dříve neutekl. Neměl na sobě žádný obojek, není tetovaný, ani kastrovaný. Je přátelský a milý...cizích lidí se nebojí. Není agresivní, jen na velké psy doráží. Vodu nemusí, fyzicky je velice aktivní. Umí jezdit autem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se MIKI

Přihlášení: