Mikeš

Datum ztráty 25.07.2018
Místo ztráty Rokycany, Soukenická 64
Telefon 725509743
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Rokycany
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva hnědá s černými pruhy
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ve středu mamika odjela na vyšetření a nechala kocoura venku na zahradě. Když se vrátila, kocour nepřiběhl jí uvítat, myslela si, že je na něj přílišné horko a někde se schoval. Na večer se taky neukázal, ani druhý den na snídani. Od té doby ho stále voláme a hledáme. Vyptáváme se sousedů a večer lidí chodících venčit pejsky. Zatím bezúspěšně. Byla bych ráda, kdyby se Mikeš našel, protože je na něm maminka citově velmi závislá. Kocourek má na sobě tmavé pruhy, které mu uprostřed splývají v ovál.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: