Mikeš

Datum ztráty 20.02.2019
Místo ztráty Vrané nad Vltavou, Ke statku 256
Telefon 602333028
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1,5 roku
Barva černá s bílými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mikeš je 1,5 roku starý kocourek. Na jméno slyší. Váží cca 3-4 kg. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný. Moc hezký a milý kocourek, je odčervený a očkovaný a vychovaný. Je zvyklý přes den spát a večer a v noci chodit ven. Spí v domě, většinou společně se psy nebo na mojí židli. Je to napůl vnitřní a venkovní kočičák. Většinou se drží na zahradě, občas jde k sousedům, či na procházku. Na auta je opatrný a k lidem se moc nežene. V noci z úterý na středu přišel asi v 23 hodin na svačinu a ještě šel ven, kolem půlnoci nechal na schodech ulovenou myš a odběhl a už se nevrátil.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: