Mikeš

Datum ztráty 01.10.2015
Místo ztráty mnichovice, Klokočná 10
Telefon 733645810
Odměna 4.000,- Kč
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Bílo mour
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mikeš je 1 rok starý kocourek. Na své jméno slyší. Váží do 2 kg. V době ztráty na sobě neměl žádný obojek. Čip ani tetování nemá, kastrovaný je. Jedno oko má zelené, druhé modré. Je velmi plachý, vetšinou se drží u domu, bohužel se 1.10.2015 někam zatoulal a nejspíš se bojí. Prosíme každého, kdo by ho třeba jen viděl, nebo ho měl doma s tím, že k němu přišel, aby se nám ozval. Moc nám chybí. Mohl se pohybovat v okolí Klokočné, Mnichovic, Struhařova, Svojetic.. Nebo možná dál? Netušíme, kde by mohl být.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: