Mikeš

Datum ztráty 19.12.2014
Místo ztráty Zeleneč, Olbrachtova 351
Telefon 604262540
Odměna ANO
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 6 měsíců cca
Barva černá, nahnědlý ocas
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mikeš je 6 měsíců starý kocourek. Je černý dlouhosrstý s velkým ocáskem, hodně pohublý - 18.12. měl 3 kg. Je odčervený a odparazitovaný, ale má poškozenou srst. Má světlejší náprsenku. Mikeše jsme zachránili a přivezli domů. Než si stihl zvyknout, utekl. Ještě 19. 12 přišel dopoledne na jídlo ale odpoledne už se nevrátil. Bylo to na adrese Olbrachtova 351-Zeleneč, Praha východ !! Je mazlivý, cizích bojí se nebojí. Ostatní kočky snáší dobře. Okolí ztráty nezná, v minulosti neutíkal. Není kastrovaný, čipovaný, ani tetovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Voda mu nevadí. V autě je zvyklý jezdit v přepravce. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: