Mikeš

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Zbůch, Luční 116
Telefon 739972299
Odměna 500,- Kč
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Sibiřská kočka 
Věk zhruba 4 roky
Barva Zrzavo - bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Minulý rok v lednu sem darovala kocourka Mikeše , kterému bylo v tu dobu kolem 2 let hodným lidem (pan s paní a dvěma dětmi) Přijeli pro mě do Vsi Touškov a následně sme spolu jeli pro kocourka do Zbůchu kde byl u mého táty. Od té chvíle od nich nemám žádné zprávy , kontakt již nemám a obávám se nejhoršího. Ráda bych zjistila kde se Miki nachází a jak se mu daří . Moc prosím kohokoli kdo ve svém okolí má takového kocourka a dostal ho tímto způsobem ať se mi ozve.Děkuji moc za pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: