Mikeš

Datum ztráty 11.07.2015
Místo ztráty Šlovice, Šlovice 145
Telefon 737979870
Odměna ANO
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Britská kočka 
Věk 3 roky
Barva Stříbrný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mikeš je britský kocour stříbrné barvy. Na jméno reaguje. Váží 4,5 kg. Nemá čip, tetování ani obojek. Je kastrovaný. Ztratil se v noci z pátka na sobotu 11.7.2015. Žil volně na zahradě a chodil na sousední pole s vojtěškou chytat myši. Nikdy nebyl z domova déle jak 1 den (jen jednou), byl vždycky na dohled. Hledali jsme ho po okolí, ale nikde jsme ho neviděli. Neznámých lidí se straní a utíká před nima. Nerad se chová, vydrží 15 vteřin a pak chce dolů. Je aktivní. Předem děkuji za jakoukoliv informaci o jeho výskytu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: