Mikeš

Datum ztráty 01.07.2015
Místo ztráty ostrava zábřeh, Průkopnická 6
Telefon 730544160
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 15 měsíců
Barva šedo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rol a půl starý šedobílý kocourek s oranžovýma očima, delší srstí a černým čumáčkem... Je to kříženec britské modré kočky. Slyší na jméno Mikeš (na to reaguje). Čip nemá, ani tetování nemá. Nemá žádný obojek na sobě. Povahově je spíše opatrný, ale zároveň hodný. Na jídlo by se možná nechal nalákat. V jídle je vybíravý. Váží cca 3 Kg. Utekl z bytu. Kastrovaný není. Nikdy se takto neztratil. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat sám nepůjde. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý na pobyt pouze doma. Zimu nemá rád! Telefon 730544160

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: