Mikeš

Datum ztráty 01.12.2014
Místo ztráty Kladno - Podprůhon, Na Stráni
Telefon 604635101
Odměna ANO
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk 7let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mikeš je černý 7 roků kastrovaný kocour s bílým flíčkem pod krkem, na sluníčku je trochu do zrzava. Váží cca 6 kg. Kvůli nemoci mu chybí přední zuby. Je zvyklý být doma, odpoledne chodil na procházku - většinou jen na dvorek nebo zahrádku. Kdyby byl v pořádku a někde v okolí, jistě by našel cestu domů. V pondělí 1.12.2014 se udělalo velké náledí. Pokud zaběhl ven, je možné, že nestihl uhnout před autem. Byla bych vděčná za jakoukoliv informaci. Nejhorší je nejistota, co s ním je :( Není čipovaný, tetovaný, ani nemá žádný obojek. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. Je přátelský, mazlivý, ostatní kočky snáší dobře. Vodu rád nemá, autem není zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: