Mikeš

Datum ztráty 13.03.2014
Místo ztráty Kladno/Švermov, Husova 482
Telefon 724365458
Jméno Mikeš
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2
Barva Vícebarevná, Vícebarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jsem plachá mourovatá kočička s bílou náprsenkou, s bílými packami, s bílým obojkem proti bleškám/klíšťatům…mohu se nacházet v ul. HUSOVA, JANA OPLETALA, PALACKÉHO, ROSÁLIE HÁJNÍKOVÉ a jinde v okolí ŠVERMOVA ( KLADNO )... Pokud jsem se někde / u někoho zatoulala prosím volejte - pište na 724 365 458, ráda bych se vrátila domů, kde jsem vyrůstala, kde jsem si hrála se svojí psí kamarádkou, kde mi nic nechybělo a kde už na mě všichni čekají… Prosím pomozte mi vrátit se tam, kam patřím - domů.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: