Mikeš

Datum ztráty 12.09.2022
Místo ztráty Malešovice 168,
Telefon 723822067
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 rok
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mikeš je 1 rok starý černý kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný, kastrovaný a váží asi 5 kg. Na své jméno slyší. Byl od malička zvyklý v domě, ale i prázdninách s námi začal chodit i na zahradu. Čerstvě po čipování byl na antibiotikách a měl oholenou tlapičku, která už mu zarůstá, měl jít minulý týden na kontrolu, ale využil malé chvíle a utekl. Naposledy jsem ho viděla 12.9. kolem 19:30, letěl přes sousedovu zahradu za jejich kocourem a od té doby se nevrátil domů.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: