Mikeš

Datum ztráty 08.01.2015
Místo ztráty Brno, U sokolovny 53
Telefon +420 774 99 88 26
Odměna ANO
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1rok 3měsíce
Barva černo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mikeš je 1 rok a 3 měsíce starý kocourek černobílé barvy. Váží cca 3 kg. Je menší postavy, kratší nožičky. Má bílý barevný znak, že to vypadá jako kdyby na sobě měl oblečené kraťásky. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný nemá. Kocourek je zvyklý být doma, chodil i ven. Ztratil se 8.1.15 v Brně, ulice U Sokolovny 53. Není to kocourek, který by utíkal. Je to mazel, důvěřuje lidem a doufám, že se mu to nevymstí. Není agresivní, ostatních koček se spíše bojí. Okolí ztráty zná. Pije vodu z kohoutku a ne z misky. Není zvyklý jezdit v autě. Fyzicky je aktivní. Telefon +420 774 99 88 26

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: