Mikeš

Datum ztráty 27.10.2023
Místo ztráty Nespeky 244,
Telefon 603262923
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1.5 roku
Barva Černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mikeš je 1,5 roku starý černý kocour. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný a váží cca 6 kg. Je zvyklý být doma i venku. V pátek 27.10 byl ještě viděn jak chodí v okolí domova, od té doby ho nikdo neviděl. Jedná se o celkem velkého kocoura černé barvy se zelenými oči. Na hrudi a tříslech pár bílých chloupků, pod přímým světlem je v úhlu vidět velmi tmavé mourování. Kocour slyší na Mikeš /Miky, je sice plachý ale když důvěřuje tak hodně mazlivý. Hledal sem v okolí X krát ale bez výsledku. Rád leze do aut.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mikeš

Přihlášení: