Mike

Datum ztráty 31.03.2015
Místo ztráty Vestec, Ve Stromkách 368
Telefon 774688941
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Mike
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Bengálská kočka 
Věk 1,5 roku
Barva Rozetová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mike je 1,5 roku starý kocour, plemeno Bengálská kočka. Barva srsti rozetová. Váží necelých 6 kg. Není čipovaný, ani tetovaný. Je kastrovaný !! Mike je domácí kocour, který není zvyklý volně běhat venku. V úterý 31.3.2015 ráno se nám ztratil z předzahrádky na adrese Ve Stromkách 368, Vestec, kde máme speciálně upravený plot. Na krku měl černý obojek s adresou. Má výraznou rozetovou kresbu. K cizímu člověku asi dobrovolně nepůjde, ale není agresivní, spíše uteče. Na ostatní kočky je zvyklý. Voda mu nevadí. V autě není zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Telefon 774688941

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mike

Přihlášení: