Mija

Datum ztráty 02.11.2014
Místo ztráty Sviadnov, Ke Splavu 127
Telefon 723750666
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Mija
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 7.měsícu
Barva modrošeda
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mija je 7 měsíců stará fenečka jorkšírka, váží cca 1,3 kg a je modrošedá. Má hodně velká a špičatá ouška a trochu předkus. Ukradli nám ji ze zahrady dne 2.11. ve Sviadnově. Podle svědků se pohybuje někde okolo Slezké ve Frýdku, přesněji u Restaurace Sokolovna. Byl s ním viděn chlap přímo v hospodě a svědek nám řekl, že na něho volal MIJO. Ti co nám ho ukradli, znali její jméno. Byli na prohlídce sousedního domů, ale bohužel bez realitky. Tím nás slyšeli jak na ní voláme, byl to okamžik, najednou sedli do auta a zmizeli i ze psem. Není tetovaná, kastrovaná, ani čipovaná. Žádný obojek v den krádeže neměla. Pokud na ni nikdo vysloveně nezavolal, tak k cizímu dobrovolně nejde. Ostatní pejsky snáší dobře, má ráda děti. Na jízdu autem zvyklá není. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mija

Přihlášení: