Mičurin Federico

Datum ztráty 08.05.2015
Místo ztráty Praha 6, Zemědělská 12
Telefon 775981212
Odměna ANO
Jméno Mičurin Federico
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Americká krátkosrstá kočka 
Věk 7 let
Barva zrzavo-bílé tygří pruhy
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocour slyšící na jméno "Mičurin", nekastrovaný bílozrzavé zbarvení ve tvaru kruhů (přípomínající geparda, vztyčený ocas), má POZNÁVACÍ ZNAMENÍ znamení na ČELE bíle uspořadnou srst do tvaru "M" na zrzavém podkladě, štíhlé nohy delší než v ČR chovaná plemena. Pohybuje se kolem Zemědělské a Čínské ulice v okruhu hotelu CROWNE PLAZA, JULISKA, VOJENSKÁ POSÁDKA až k HANUNSPALCE. Je důvěřivý. Máme ho strašně moc rádi a bojíme se o něj. Je pro nás jako rodinný příslušník (darován z Itálie z chovu zvyklého žít na zahradě, proto chodil denně domů ale s výběhem na dvorek u domu v Zemědělské 12). NÁLEZCE OCENÍME FINANČNÍ ODMĚNOU! PŘEDEM DĚKUJEME ZA JAKÉKOLIV ZPRÁVY. Má 4,5-5 Kg. Je štíhlejší postavy. Tetování nemá, ale pozor! Má čip !!! Číslo čipu: Není zatím k dispozici. Telefon 775981212

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mičurin Federico

Přihlášení: