Micka

Datum ztráty 26.12.2016
Místo ztráty Bílina, Mírová 340
Telefon 777442284
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Micka
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Britská kočka 
Věk Necelé 2 roky
Barva Šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Micka je necelé 2 roky stará britská kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná, váží cca 4,5 kg. Venku to vůbec nezná. Proběhla dveřmi, když se otevřelo a vzhledem k tomu, že po chodbách paneláku se pohybovala docela často i dříve a nelíbilo se jí tam, tak máme za to, že ji musel někdo odnést. K neznámému člověku by asi šla, ale hodně by to rozmýšlela, dětem by se vyhnula a pejskum by dala asi po čumáku. Na hraní musí mít extra náladu a mazlení je u ní na minutu, pak začne většinou kousat, ale ne agresivně jen aby dotyčný pochopil, že má dát pokoj.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micka

Přihlášení: