Micinka

Datum ztráty 17.05.2019
Místo ztráty Prostějov, Jana Zrzavého 18
Telefon 608865001
Odměna ANO
Jméno Micinka
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Prostějov
Plemeno Kříženec
Věk 16 let
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Micinka je 16 let stará mourovatá kočka. Obojek ani čip nemá. Je kastrovaná a váží cca 3 kg. Zvláštní znaky: extrémní plachost, „plandavé břicho“ a černé flíčky uvnitř oušek. 17.5. vyběhla z bytu na chodbu, přemístila se do horních pater, kde plakala. Odtud ji sousedka na radu MP vypustila do sídliště… od té doby po ní pátráme. Prosíme Vás o pomoc, pokud ji někde zahlédnete, zavolejte nám, kde jste ji viděli, moc nám tím usnadníte hledání. Prosíme i o prohlídku sklepních prostor. Děkujeme!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micinka

Přihlášení: