Micinka

Datum ztráty 14.11.2014
Místo ztráty Praha, Anenská
Telefon 736603960
Jméno Micinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva šedomodrá mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Micinka je šedomodrá mourovatá domácí kočička, stará 1 rok. Je dobře živená, váží cca 4 kg. Mezi zadníma nožičkama má jakoby tukové váčky sádla. Má dlouhý ocásek. Ale je pryč více jak 10 dní, takže může být pohublá. Ztratila se v pátek 14.11. z bytu v Anenské ulici, proběhla dveřmi. Není vůbec zvyklá být venku!! Okolí tedy vůbec nezná. Nikdy dříve neutekla. Není kastrovaná, čipovaná, ani tetovaná. Obojek na sobě žádný neměla. Je hodně plachá a nekontaktní. Odchytit ji bude problém. Ostatní kočičky snáší dobře. Není zvyklá jezdit autem, fyzicky je aktivní. Pravděpodobně byla na začátku mrouskání. 605307429, 736603960

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micinka

Přihlášení: