Micinka

Datum ztráty 25.09.2014
Místo ztráty Milevsko, Hrejkovice
Telefon 774427049
Jméno Micinka
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva zrzavá,šedá,černá,bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pomozte prosím při hledání naší kočičky, ve čtvrtek večer už se nevrátila domů, chodila na toulky za kocourkama, ale vždy se přišla najíst a pomazlit. Micinka už je dospělá kočička malého vzrůstu, velice drobná a mazlivá. Je žíhaná snad všemi barvami, černou, hnědou, bílou i šedivou. Je to kočička mojí dcerky a ta už se po ní shání. Místo ztráty Hrejkovice, kousek od Milevska. Všem moc děkuji předem. Čip, ani tetování nemá. Na sobě žádný obojek nemá. Váží cca 1,5 kg. Povahově opatrná, ale lidí se nebojí. Kastrovaná není. Okolí by měla znát. Je spíše línější. Vody se bojí. V jídle je vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem se nelíbí jezdit. Telefon 774427049

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micinka

Přihlášení: