Micinka

Datum ztráty 28.11.2018
Místo ztráty Ostrava-Vítkovice, Na Obvodu 1104/51
Telefon 724581283
Jméno Micinka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Micinka je 3 roky stará kočka s velmi huňatým ocasem. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná. Má bílý čumák, černý konec ocasu a hlavně oteklou tlamu. Utekla před návštěvou veteriny v Ostravě-Vítkovicích (u nádraží) z přepravky při špatné manipulaci. Je plachá, mourovatá hnědo-rezavá. Byla videna 1.12. a 2.12. pobliz mista ztraty konkretne pobliz ulice Středulinskeho, Urbančikova, Dušni, kdyz jsme tam dojeli tak utekla, pokud ji ma nekdo doma tak veskere naklady uhradime, neskutecne chybi 78ti lete majitelce a 16ti letemu jezevcikovi :( ten ji porad hleda.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micinka

Přihlášení: