Micinka

Datum ztráty 17.01.2017
Místo ztráty Křelov u Olomouce, Meruňková 361/4
Telefon 606757506
Odměna 500,- Kč
Jméno Micinka
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1,5 roku
Barva šedá mourinka
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Micinka 1,5 roční kastrovaná kočička s fialovým obojkem s plechovou rolničkou. Na své jméno slyší. Váží cca 4 kg. Čipovaná není. V úterý 17.1.2017 jsem ji jako obvykle, než jsem ji dal spát do její místnůstky s pelíškem, pustil kolem 22 hod. ven na terasu a zahradu se proběhnout a vyvenčit. Vždy za chvíli přišla ke dveřím na terasu nebo už čekala za oknem. Jenže v to úterý nebyla ani za oknem ani u dveří. A ani se neobjevila, když jsem šel kolem domu, volal ji a pískal. Tak jsem chodil do tří do rána a pak další dny po vesnici, vylepil plakáty, ale nic.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micinka

Přihlášení: