Micinka

Datum ztráty 03.07.2015
Místo ztráty Březinka pod Bezdězem, Březinka 71
Telefon 736765039
Odměna ANO
Jméno Micinka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Evropská kočka 
Věk cca 10 let
Barva tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Micinka je cca 10 let stará kočka, je kastrovaná a na své jméno slyší. V době ztráty na sobě neměla žádný obojek. Čip ani tetování nemá. Váží maximálně 3 kg. Je velice přítulná a jde klidně i k cizím lidem. Žila venku s přístupem do domu. Občas se stalo, že odešla na týden, ale pak se zase vrátila. Nyní je pryč už od letošních letních prázdnin. Jedním z výrazných poznávacích znaků je silné slintání, když si ji někdo chová.. Okolí místa ztráty zná dobře. Nechá se nalákat na pamlsek a ani jízda autem ji nečiní žádné problémy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micinka

Přihlášení: