Micinka

Datum ztráty 05.07.2014
Místo ztráty Havlíčkův Brod, Humpolecká
Telefon 720362276
Odměna ANO
Jméno Micinka
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Havlíčkův Brod
Plemeno Kočka domácí 
Věk 4měsíce
Barva whiskas
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hledá se kotě, kočička stará asi 4,5 - 5 měsíců, šedé barvy s černým mourováním, hledá se od sobotního večera(5.7.2014), kdy je možnost že vlezla do auta(k motoru) a byla odvezena z Bezděkova do Havlíčkova Brodu, proto prosím kdyby jste ji někde viděli dejte vědět na email Nice.col@seznam.cz a nebo na mobil. Možná v ulicích Lipnická, Humpolecká, u čerpací stanice OMV, Masarykova a Ledečská. Budeme rádi za jakékoli info o kočičce. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Nemá žádný obojek. K lidem je velice přátelská, mazlivá. Okolí nezná

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micinka

Přihlášení: