Micinka

Datum ztráty 21.08.2016
Místo ztráty Heřmanův Městec, Konopáč 23
Telefon 774526425
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Micinka
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Evropská kočka 
Věk 8 let
Barva šedě mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Micinka je 8 let stará kočka. Měla tmavě šedý obojek proti blechám, čip nemá. Je kastrovaná, váří cca 4 kg. Má bílou náprsenku, bříško a "ponožky",tmavý hřbet, jinak celá klasicky mourovatá. K neznámým lidem ostražitá, po seznámení miloučká, nikdy neublížila. Micinka odešla v noci ze soboty na neděli 21.8.2016. Možná jí něco vyděsilo a zaběhla někam, odkud nemůže ven, nebo příliš daleko. Taky je možné, že se schovala před deštěm u někoho v domě, v kůlně, ve sklepě, na půdě...a byla tam omylem zavřená...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micinka

Přihlášení: