Micina, Kočí

Datum ztráty 17.07.2016
Místo ztráty Staré Splavy, Jana Roháče z Dubé 154
Telefon 605017321
Jméno Micina, Kočí
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Kočka domácí 
Věk 13 let
Barva mourovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Naše kočička k nám přišla před několika lety a dokonale si nás ochočila. Nevěděli jsem, jak se jmenuje, tak jsem jí začali říkat Kočí, Micí, nebo Čičiko. Zvykla si báječně. Až na občasném noční výpravy za kořistí se pohybovala kolem domu, ale obcházela i pár sousedů - je to velmi společenský tvor. Slyší na své jméno, váží cca 5 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Je kastrovaná. V sobotu večer jsme jí viděli naposledy. Prišla navečer, ale zdála se nám taková roztěkaná, chvilku neposeděla a za chvíli šla zase ven. Pak už jsme jí neviděli.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micina, Kočí

Přihlášení: