Micí

Datum ztráty 28.04.2020
Místo ztráty Horní Bříza,
Telefon 723882932
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Micí
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva bílozrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Micí je 5 let starý kocour. Na jméno slyší. Na krku má šedý antiparazitní obojek, čipovaný není. Je kastrovaný, bílorezavý, má pruhovaný ocas. Ztratil se 28.4. cca v 19:00 cestou od veterináře, kdy se dostal z boxu a přeskočil do zahrádky sousedící hned s veterinou. Nikdy se netoulal. Bude vystresovaný, vystrašený, nezná jiné prostředí než domov a jeho okolí. Není jisté, zda půjde k cizímu člověku, možná bude reagovat na zaklepání na konzervu nebo misku. Za 14 dní pouze jedna neověřená informace, že ho někdo viděl na louce cestou na Trnovou.Je možné, že hledá cestu domů, je to pro něj naprosto cizí prostředí, proto může být kdekoliv.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micí

Přihlášení: