Micák

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Olomouc - Neředín, tř. Míru 99
Telefon 605263140
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Micák
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva Rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocour Micák utekl 01.01.2015 po návštěvě veterinární kliniky v Neředíně, bude vystrašený. Směska, zrzavá srst, věk 5 let. Obvykle bývá plachý a bojácný, ale je hodný. Na pamlsek by se možná odchytit nechal. Váží cca 5-6 Kg. Slyší na jméno Mici nebo na zavolání "masíčko, žrádýlko". Má rád teplo pěkně v křesle. Je kastrovaný. Je zvyklý na pobyt převážně doma... Aktuálně může kašlat. Jinak zdravotní stav dobrý. Zimu nemá rád. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Chronický útěkář to není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Případnému nálezci se bude snažit zmizet. V jídle je vybíravý. Autem umí jezdit. Je dobře živený, má hezkou, huňatou, lesklou srst. Poznávací znamení, na na rtu má znaménko o velikosti jednoho milimetru. Telefon 605263140, druhý telefon 774518910

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Micák

Přihlášení: