Míca

Datum ztráty 15.09.2018
Místo ztráty Brno 2, Bílého 86/13
Telefon 776299274
Jméno Míca
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 9 let
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Míca je 9 let stará kočka. Na jméno slyší. Váží cca 6 kg. Na krku má červený obojek s rolničkou a tel. číslem. Čipovaná není. Je kastrovaná. Kočička byla přes den venkovní v zahradách kolem domu, na noc chodila spát domů do svého pelíšku a k plné misce.V sobotu večer byla se mnou na zahradě do setmění, nechtěla jít se mnou ještě domů, tak jsem ji venku ještě nechala i s kamarádem dvouletým kocourkem. Chodím je volat domů před spaním, kolem půlnoci, ale už nepřišla, jen Matýsek sám. Od té doby se nenašla.Byla kastrovaná 9.tilétá zkušená ohledně psů i aut na silnici,. O kocoury neměla zájem, netoulala se.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Míca

Přihlášení: