Mia

Datum ztráty 19.05.2017
Místo ztráty Praha 8,
Telefon 732870067
Jméno Mia
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Britská kočka 
Věk 5 let
Barva colorpoint
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Darovala jsem paní z Prahy Miu s tím že pokud si nezvykne tak mi ji vrátí . Bohužel Mia ji údajně utekla a paní není schopná říct kde . Víme že se snažila Miu prodat na internetu . Možná ji i prodala pokud ji nikdo máte prosím dejte mi vědět , že je v pořádku mám její očkovací průkaz to je jediné co mi paní vrátila. ( kočky dostala ode mě dvě Deborku mi po dlouhých tahanicích vrátila a od Mii jen očkovací průkaz) Pokud jste snad nikdo viděl Miu běhat venku prosím dejte mi to vědět děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mia

Přihlášení: