Mia

Datum ztráty 17.03.2014
Místo ztráty Šenov, Prostřední 1660
Telefon 737801821
Jméno Mia
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Francouzský buldoček
Věk 5 let
Barva Černá, Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mia je pětiletá fenka francouzského buldočka. Je celá černá s bílou náprsenkou a prošedivějím čumákem. Má upravené a pokousané uši od labradora. Prodělala operaci s krční páteří a je možné, že je vidět jizva na krku. Mia je vítací typ, aktivní, má ráda lidi. Na ostatní psi je agresor. Dne 17.3.2014 podhrabala s labradorkou plot a obě utekli. Ona se však nevrátila. Není to její první útěk, ale nikdy nebyla přes noc pryč. Nemá obojek, čip ani tetování. okolí zná v okruhu cca 1 km.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mia

Přihlášení: