Mia

Datum ztráty 01.11.2012
Místo ztráty Ostrava Dubina, u alberta
Telefon 731053355
Jméno Mia
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk (aktuálně) 3,5 Roku
Barva Bílá se znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bíla s černými znaky, hodná přitulná, měla ráda děti. Povahově je důvěřivá, hodná, přátelská, milá. Nikdy se jí nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Kupírované uši. Čipovaná je, ale číslo čipu zatím není k dispozici. Tetování nemá. Váží cca 25 Kg. Byla ukradena, na místě zůstali její hnědé kšírky a v době ztráty žádný obojek na sobě neměla. Nikdy dřív se neztratila. Kastrovaná nebyla. Okolí v místě ztráty tehdy znala. Je aktivní, má ráda pohyb. Je alergická na kuřecí maso, nesmí ho jíst! Ani drůbeží granule... Jinak po zdravotní stránce v pořádku. Autem umí jezdit. Je otužilá, zima jí nevadí. Byla zvyklá hlavně na pobyt doma... Telefon 731053355

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mia

Přihlášení: