Mia,Monty

Datum ztráty 10.01.2018
Místo ztráty Kutná Hora, Dolní 271
Telefon 723360432
Jméno Mia,Monty
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Britská kočka 
Věk 2 roky
Barva Modrá,černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mia je britská kočka a Monty je britský kocour. Nemají obojky ani čipy, jsou kastrovaní a váží asi 5-6 kg. Ztratili se od rodinného domu v Dolní ulici u Penny Marketu v Kutné Hoře. Nejdříve modrá Mia, hodně přítulná, ale nikdy neopustila zahradu. Za pár dní po ní zmizel i Monty. Je hodný, ale k cizím opatrnější -hodně pobýval u sousedů. Ale již týden ho nikdo neviděl. Bojíme se, že se tady někdo koček "zbavuje"... Prosím pokud je někdo viděl, nebo je má u sebe doma, ozvěte se SMS na 723 360 432. Děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mia,Monty

Přihlášení: