Mia

Datum ztráty 25.05.2016
Místo ztráty Hradec Králové, Gagarinova 693/24
Telefon 739231892
Odměna 500,- Kč
Jméno Mia
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Kočka domácí 
Věk necelé 2 roky
Barva trojbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mia je necělé 2 rok stará kočka. Je tříbarevná, kastrovaná a váží cca 2,5 kg. Nemá obojek ani čip. Dne 25.5.2016 během dopoledních hodin pravděpodobně spadla z balkonu v 5. patře panelového domu v Gagarinově ulici. Od té doby ji nemůžeme nikde najít. Jako malá byla na operaci pravé zadní nožky, utrpěla úraz, při kterém si zlomila nohu v krčku. Také, když ji hladíte po ocásku, tak na konci ocásku má zlomenou kůstku - následek operace nohy, zlomenina je na omak cítit, ale kočičku to nebolí a nijak neomezuje.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mia

Přihlášení: