Mia

Datum ztráty 11.06.2015
Místo ztráty Blažovice, Laténská 431
Telefon 728409955
Odměna ANO
Jméno Mia
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 Roku
Barva Želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička slyšící na jméno Mia (na to reaguje) se nevrátila domů Blažovice Brno - venkov dne 11. 6. 2015. Nemá čip, ani nemá tetování. Nemá žádný obojek na sobě. Povahově je přátelská, přítulná, společenská. Na pamlsek by se nechala nalákat. Váží cca 3 Kg. Nosánek a přední levou packu má do bíla. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná je. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. V jídle je spíše vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklá jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilá docela je. Telefon 728409955

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mia

Přihlášení: