Mia

Datum ztráty 22.01.2023
Místo ztráty Kublov, Velíz 52
Telefon 608606450
Jméno Mia
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Černá s bílými znaky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
.Mia se během venčení na volno na místě pod horou Velíz, kde to dobře zná, zaběhla a už se nevrátila. Je to zvláštní, protože se běžně vrací k paničce velmi často, je na ní hodně vázaná. Na sobě má žlutý postroj, stejný jako na fotkách. Bojíme se, že se někde zranila, zasekla, nebo někam spadla a proto se nemohla vrátit. Mia je veselý a hravý pes. K lidem je velmi přátelská, ale je dost aktivní, takže se jí mnozí mohou na první pohled leknout, protože vítá velmi vřele. :)

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mia

Přihlášení: