Mia a Luna

Datum ztráty 01.01.2022
Místo ztráty Hluboká nad Vltavou, Bavorovice 73
Telefon 607608705
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Mia a Luna
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Kříženec
Věk 6 měsíců
Barva zrzavá a mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ze zahrady 1.1. 2022 se ztratily dvě půlroční kočičky, sestry. Slyší na jméno Mia (zrzavá) a Luna (mourovatá). Cizích lidí se straní, ale vystrašené a hladové, nejspíš půjdou odchytit a nebo za Vámi přijdou. Jsou mazlivé, hodné a nekonfliktní. Zvyklé být doma a chodit ven. Jsou naučené na kočičí záchod. Moc mi chybí a mám o ně velký strach. Pokud o nich něco víte, prosím ozvěte se mi. Odměna po vrácení kočiček. Odměna i za jakékoliv informace, které povedou k jejich nalezení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mia a Luna

Přihlášení: