Metýsek

Datum ztráty 24.08.2015
Místo ztráty Rudolfov, Úzká 1
Telefon 737354135
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Metýsek
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Havanský psík
Věk 8 let
Barva krémová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Metis je 8 let starý Havanský psík. Váží cca 5 kg. Nemá na sobě žádný obojek, v oušku má tetování 1252 a je čipovaný (972000000701703). Někde si našel únikovou cestu ze zahrady a nestřeženě zmizel. Není kastrovaný - utíkal častěji, ale vždy se cca do hodiny vrátil. Maximálně byl pryč 3 hodiny. Okolí velmi dobře zná. Cizí lidi ignoruje, ale na pamlsek by se asi nechal nalákat. Kočky snáší bezproblému, na psy-samce vrčí, feny má rád. Plavat umí, ale sám do vody nepůjde. Na jízdu autem je zvyklý, ale k cizímu člověku do auta asi nevleze. Je zvyklý na pobyt doma, je spíše líný.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Metýsek

Přihlášení: