Metty

Datum ztráty 25.02.2015
Místo ztráty Sobotka, Sobotka
Telefon +420 736 637 832
Jméno Metty
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Jičín
Plemeno Kříženec
Věk 10 měsícu
Barva Hnědá, bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Slyšící na jméno Metty (methue), pes není nijak agresivní. Nemá čip, ani nemá tetování. A nejspíše nebude mít na sobě ani žádný obojek. Na jméno slyší a reaguje. Váží cca 20 Kg. Kolem očí má tmavé, pravidelné kroužky. Povahově je vyloženě společenský a hodný. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát mohl. Je hodně aktivní, má rád pohyb. Plavání nebude vyhledávat sám od sebe. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý spíše na pobyt venku. Otužilý docela je, zima mu nebude dělat problém... Telefon +420 736 637 832

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Metty

Přihlášení: