Messi

Datum ztráty 29.04.2017
Místo ztráty Praha - Uhřiněves, Přátelství 878
Telefon 724652235
Jméno Messi
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 3,5 roku
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Messi je asi 3,5 roku stará mainská mývalí kočka. Neměla obojek, ale je čipovaná. Je kastrovaná a na mainu docela drobná, vážila asi 5 kg. Messi jsme adoptovali, v naší domácnosti byla přes rok. U minulých majitelů chodila ven. U nás chodila jen na balkon. Jednou v noci se stalo, že vypadla z balkonu, ale to jsem jí našla v křoví. Toto se stalo dopoledne, když jsme zapomněli zavřít balkon. Cizích lidí se bála a hluku, sekačka, vysavač. Myslím, že na nás si zvykla převážně rychle, spala se mnou i v posteli.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Messi

Přihlášení: