MERRY

Datum ztráty 17.11.2014
Místo ztráty CHLEBY, Ke hřišti
Telefon 777150627
Odměna ANO
Jméno MERRY
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Kříženec
Věk 1 Rok
Barva Bílo-Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 17.11.2014 okr . NYMBURK , obec CHLEBY, fenka slyšící na jméno MERRY 1 rok a 3 měsíce , hodná , prosím pomozte nám ji najít předem dík za info moc děkujeme. Váží max do 10 Kg. Na levé přední pacce má černou skvrnu na srsti. Obojek na sobě žádný nemá. Čip ani tetování nemá. Povahově je hodná, hravá, společenská. Na pamlsek by se odchytit nechala. Nikdo se jí nemusí bát. Miluje hrát si s baloném. Reaguje na slovo aportek. Utekla ze zahrady. Není chronická útěkářka. Kastrovaná ještě není. Ještě nehárala. Okolí v místě ztráty zná, ale jen úzce. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu aktivně nevyhledáva. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá na pobyt hlavně doma... Telefon 777150627

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se MERRY

Přihlášení: