Merlin

Datum ztráty 08.02.2015
Místo ztráty Libchavy, Dolní Libchavy 342
Telefon +420 731 172 658
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Merlin
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 6
Barva zlato-stříbrná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Merlin je 6 let starý pes, plemeno jorkšírek. Je zlato stříbrné barvy a váží 3 kg. V neděli 9.2.2015 v Dolních Libchavách sám odešel ze zahrady (již několikrát takto odešel a vrátil se), ale nyní se nevrátil. Kolem krku měl stříbrný obojek, posázený kamínky. Má kupírovaný ocásek. Není čipovaný, ani tetovaný. Kastrovaný také není. Má sestouplé pouze jedno varle. Okolí ztráty zná. K lidem není agresivní, ostatní pejsky snáší dobře. Vodu rád nemá. Je zvyklý jezdit v autě. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Merlin

Přihlášení: