Mendy

Datum ztráty 23.05.2014
Místo ztráty Brno, Sadová
Telefon 776676663
Odměna ANO
Jméno Mendy
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Labradorský retriever
Věk 4
Barva čokoládově hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Stále hledáme fenku labradorského retrievera tmavě hnědé(čokoládové)barvy,má žluté oči,uvolněné cecíky,hubenější,přelínává srst a je velmi přítulná.Nemá bohužel čip,ale má tetování.Podle určitých zpráv by mohla být eventuelně i v Přerově(ulice Na Odpoledni),kam ji údajně odvezli nějací dělníci-romové,kteří tady dělali výkopové práce.Ale není to jisté.Proto prosím všechny lidičky jak z Brna,ale tak i z Přerova,pokud by ji někdo viděl,podejte mi zprávu,budu vám strašně vděčná a při nálezu odměna

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mendy

Přihlášení: